logo jastech

Finansowanie dla rolników

Wszyscy rolnicy prowadzący działalność gospodarczą, jak również firmy świadczące usługi związane z branżą rolniczą mogą skorzystać z leasingu maszyn i urządzeń rolniczych. To atrakcyjna, cieszącą się coraz większym zainteresowaniem forma elastycznego finansowania parku maszynowego.

Spokojnie. Załatwimy formalności za Ciebie

My przygotowujemy pełną dokumentację pod wnioski dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przedsiębiorca jest maksymalnie odciążony – nie musi zajmować się nużącymi formalnościami i papierologią. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci zrozumieć, jak to działa.

Leasing maszyn rolniczych – dlaczego warto?

Leasing maszyn i urządzeń rolniczych to forma finansowania inwestycji, która nieprzypadkowo zyskuje na popularności. Rozwój gospodarstwa rolnego wymaga ogromnych nakładów finansowych, a nie wszyscy rolnicy i przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na jednorazowy, wielotysięczny wydatek na zakup niezbędnej maszyny. Z drugiej strony brak inwestycji oznacza zostanie w tyle za konkurencją. 

Sposobem na wyjście z tej sytuacji jest właśnie leasing. Dlaczego nie kredyt? Kredyty wiążą się ze skomplikowanymi formalnościami i długimi procedurami weryfikacji sytuacji finansowej.

Naszą odpowiedzią na ten problem jest wielowymiarowe i kompleksowe finansowanie dla rolnictwa za pośrednictwem m.in. Santander Bank.

finansowanie maszyn rolniczych, leasing, kredyt

    Jastech 2020
    Wykonanie: SEMIDEA Sp. z o.o.