logo jastech

Przyczepy rolnicze

Przyczepa rolnicza ze ścianą przesuwną Mega 27

Pierwsza wersja przyczepy rolniczej ze ścianą przesuwną firmy Jastech MEGA 27 oferuje pojemność od 9 do 14 ton. Przyczepa została wyposażona w liczne udogodnienia, takie jak: hydraulicznie resorowany dyszel, tylną oś skrętną i oświetlenie skrzyni ładunkowej co zapewnia wygodną pracę w każdych warunkach.

Przyczepa rolnicza ze ścianą przesuwną MEGA 27 jest przystosowana do pracy w każdym terenie co sprawia, że użytkowanie jej na nierównych gruntach staje się niewykle przydatne i komfortowe. Konstrukcja przyczepy rolniczej umożliwia stabilną i płynną pracę, a zastosowane podczas produkcji nowoczesne technologie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników.

Przyczepa rolnicza ze ścianą przesuwną

Przyczepa rolnicza ze ścianą przesuwną Mega 33

Druga wersja przyczepy rolniczej ze ścianą przesuwną MEGA 33 firmy Jastech oferuje pojemność od 16 do 20 tom. Przyczepa rolnicza może mieć wszechstronne zastosowanie np. do transportu sieczki, kukurydzy, zboża. Materiały użyte do jej produkcji gwarantują trwałość i solidność, dzięki czemu użytkownik może pracować bez obaw o przewożony ładunek.

Rolnicza przyczepa ze ścianą przesuwną MEGA 33  firmy Jastech została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających rolnikach. Posiada liczne udogodnienia, takie jak uchylne boczne burty, hydrauliczny dyszel oraz skrętną oś tylną co ułatwia operowanie pojazdem. Przyczepa ta radzi sobie w każdych warunkach terenowych, zapewniając stabilną i płynną pracę.

Przyczepa Objętościowa Mega 33 Jastech

Przyczepa rolnicza ze ścianą przesuwną Mega 45

Trzecia wersja przyczepy rolniczej ze ścianą przesuwną MEGA  45 MAXIMUS od firmy Jastech. Jak jaj poprzedniczki, przyczepa  zabezpieczona jest ocynkiem ogniowym i również została zaprojektowana z myślą o wszechstronności i niezawodności. Ta rolnicza przyczepa ze ścianą przesuwną charakteryzuje się podwoziem typu Tridem, zapewniając stabilność w każdym terenie, oraz dopuszczalną masą całkowitą 30,000 kg, co maksymalizuje wydajność pracy.

Przyczepa rolnicza MEGA 45 MAXIMUS wyposażona jest w hydraulicznie poziomowany dyszel i mechanicznie przesuwany układ jezdny, co ułatwia regulację i dostosowanie do potrzeb. Ponadto, posiada pneumatyczny system hamulcowy z ALB i trzy osie hamujące, zapewniając doskonałą kontrolę i bezpieczeństwo.

Przyczepa rolnicza objętościowa Mega 45

    Jastech 2020
    Wykonanie: SEMIDEA Sp. z o.o.